HubnutíZdraví

Mimo hubnutí okurka posiluje i srdce a svaly

Voda s okurkou je velmi populární. Modelky jí využívají jako nejlepšího pomocníka v procesu hubnutí, opomíná se však zdravotní účinek.

Posiluje srdce – onemocnění srdce je v Americe nejčastější příčinou smrti. Nejlepší způsob, jak chránit to své, je dodržovat dietní plán za pomocí okurky, která snižuje krevní tlak a riziko srdečních onemocnění.

Svaly – tento nápoj také dodává základní živiny našim svalům. Pokud tedy chcete zvýšit jejich objem, konzumujte alespoň dva šálky denně, nejlépe při cvičení.

Chronické nemoci – mezi ty se řadí cukrovka, Alzheimerova nemoc, nemoci očí a mnoho dalšího. Okurky jsou plné silných antioxidantů, které posilují funkci mozku, snižují stres a zabraňují vzniku onemocnění souvisejících se stárnutím.

okurkaOsteoporóza – nebezpečný zdravotní stav, který vás může ovlivnit bez ohledu na věk a vede ke snazšímu popraskání kostí a bolesti zad. Okurka tento problém asi nevyřeší, ale posílí vaše kosti, protože má vysoký podíl vitamínu K.

Kůže – tento nápoj umí také hydratovat kůži. Tu zklidní, vyváží tón pleti, protože okurka je bohatá na křemík, který se používá při léčbě akné. Voda s okurkou je bohatá na antioxidanty, které chrání pokožku.

Detoxikace – okurka je detoxikační elixír, který dokáže vyřešit nahromaděné toxiny, protože obsahuje vysoké množství vlákniny a vody.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button