Hubnutí

Máte rádi banány? Zde je návod, jak s jejich pomocí snadno zhubnout!

Není snad jediného člověka, který by nechtěl mít zdravé tělo a vytvarovanou postavu. Nicméně moderní způsob života, který málokdy zahrnuje vhodnou stravu a dostatek fyzické aktivity, vede ke vzniku tukových zásob a k dlouhodobé obezitě.

Lidé tento problém řeší různými způsoby. Existují dvě skupiny lidí. Ti, kteří jsou disciplinovaní a rozhodli se pro pravidelné cvičení a ti, kteří se rozhodli zbavit se tuku jednodušeji, rychleji a skoro bez námahy.

Pokud patříte do druhé skupiny, měli byste vědět, že je zde zcela přírodní nápoj, který pomáhá k dosažení výsledků v hubnutí již po pouhých sedmi dnech.

Banánový nápoj na hubnutí

Tajnou přísadou je banán. Je totiž prokázáno, že přispívá k detoxikaci organismu a společně v kombinaci s dalšími vhodnými složkami, jako je len a špenát, účinně zbavuje naše tělo břišního tuku.

Nápoj z banánu je možné připravit opravdu snadno a rychle.

Ingredience:

  • 1 banán
  • 1 pomeranč
  • půl šálku nízkotučného jogurtu
  • 1 lžíce kokosového oleje
  • špetka zázvoru
  • 2 lžíce lněného semínka
  • 2 lžíce sušených syrovátek

Příprava:

V mixéru smíchejte všechny ingredience a dávejte pozor, aby se vše dobře smísilo. Vzniknout musí čistá šťáva bez hrudek.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button