Zdraví

Jízda na kole je sice skvělá pro tělo, ale katastrofa pro váš pohlavní orgán

Pokud to budete přehánět s cyklistikou, může to zásadně ohrozit váš sexuální život. Byť je každá fyzická aktivita vynikající pro naše zdraví a vzhled – cyklistika má zásadní podíl na našem sexuálním zdraví.

cyklistikaVýsledky nedávného výzkumu zveřejněného v časopise „The Journal of Sexual Medicine“ ukazují, že přílišná jízda na kole ohrožuje citlivost pochvy nebo alespoň oslabuje náš sexuální prožitek.

Do této studie byly zapojeny ženy, které se věnují cyklistice cca šestnáct kilometrů týdně. Ukázalo se, že sedadla tlačí na genitálie a mají tak vliv na ztrátu citlivosti genitálií.

Tento problém však není pouze problémem něžného pohlaví. Nedostatek citlivosti se může vyskytnout i u mužů, u kterých je riziko erektilní dysfunkce.

Samozřejmě vám neradíme vzdát se požitku z tohoto sportu, ale nepřehánějte to s ním.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button