Zdraví

Již brzy budete moci vyzkoušet oční kapky, které vás vyléčí z šedého zákalu!

Lanosterol, tedy přírodní steroid má podle kalifornských vědců zázračnou schopnost léčit nemoci vašich očí! Konkrétně jde o šedý zákal, který podle vědců dokáže naprosto odstranit, ba dokonce bez šance k jeho návratu!

Co tato léčba vyžaduje?

Neinvazivní metodu za pomocí aplikace speciálních očních kapek. Ty však ještě nejsou oficiálně schváleny.

Vědci zkoumali čínské děti, které trpěly dědičnou formou nemoci, která zmutovala a blokovala cestu přirozené tvorbě lanosterolu. Ovšem jejich rodiče mutací nedisponovali a šedým zákalem nedisponovali. Právě na základě tohoto zjištění vědci došli k závěru, co způsobuje šedý zákal.

Dále se lanosterol testoval na psech a králících a i u nich se potvrdilo, že lanosterol může za zmenšení až úplné zastavení šedého zákalu.

Šedý zákal

Šedý zákal se rozvíjí v momentě, kdy se vytváří protein, který následně brání světlu, aby se dostalo do čočky. Šedý zákal se tak stává nejčastější příčinou slepoty.

Současná léčba

Současná léčba šedého zákalu vyžaduje chirurgické odstranění zakalené čočky z oka, kterou pak nahradí čočka umělá. Tato operace je více méně snadná a bezpečná, kapky by však znamenaly naprostou revoluci a ušetření od stresu pacienta.

V současné době jen v Americe téměř padesát miliónů postižených šedým zákalem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button