Babské rady

Jídla zvyšující libido

Všichni máme myšlenkový seznam věcí, které nás dokáží přivést do nálady. Mezi to patří i určitá jídla, která jsou vědecky potvrzená, že zvyšují libido. Ať už jste s partnerem nebo se chcete povzbudit sami, sáhněte po těchto potravinách a pociťte vaše stoupající hladiny vášně.

  1. Fíky

Fíky mají dvě silné vlastnosti, které vám mohou pomoci dodat potřebnou idylku v ložnici. Toto dužinaté a měkké ovoce obsahuje hořčík, který pomáhá v produkci pohlavních hormonů, které stimulují vaše libido, a amino kyseliny, které uvolňují vaše krevní cévy. Toto zvyšuje průtok krve do všech částí těla.

  1. Losos

Není nic chladícího na této studeno-říční rybě. Losos je skvělý způsob, jak nažhavit romantickou večeři pro dva. Omega-3 mastné kyseliny také zlepšují průtok a oběh krve, nabudí všechny vaše smysly a signalizují mozku, že je čas dostat se do nálady a uvolnit se.

  1. Chřest

Chřest může být zrovna ten perfektní společník pro lososa. Jo bohatý na foláty, které pomáhají v produkci histaminu v těle. Histamin je klíčový faktor pro zdravou sexuální touhu u žen i mužů. Budete zbožňovat, jak skvěle k sobě jdou chřest s lososem. Budete rozpálení ještě dřív, než se dostanete do ložnice.

  1. Chilli papričky

Hledáte tu jednu ingredienci, která zcela jistě okoření váš sexuální život? Vaše hledání je u konce, odpovědí jsou chilli papričky. Pálivá jídla zvyšují tep a rozprouďují krev v žilách. Chilli papričky uvolňují endorfiny, které vás zanechají s mravenčivým a euforickým pocitem.

  1. Batáty

Šílená a nezapomenutelná noc s vaší drahou polovičkou může vyžadovat trochu dlouhotrvající energie, a to přesně mohou poskytnout batáty. Jsou totiž pomalu se hýbajícím karbohydrátem, který dodává energii rychle spalující vášni.

  1. Čokoláda

Už jste se někdy divili nad tím, proč je čokoláda univerzálním symbolem Valentýna a klišé dárkem k výročí? Čokoláda obsahuje fenylethylamin, stejnou sloučeninu, která se uvolňuje během sexu. Tato sloučenina vyvolává některé náladové a afrodiziakální účinky. Tento nárůst nálady může být vše, co je zapotřebí ke zvýšení pocitu touhy a přitažlivosti mezi dvěma lidmi, což znamená, že na noc určitě nezapomenete.

  1. Broskve

Představte si měkkou a zářivou podstatu zralé broskve, představte si způsob, jakým se šťáva vyplavuje při kousnutí do sladké dužniny, a okamžitě se začne zdát, že broskve jsou sexy jídlo. Broskve mají spoustu vitamínu C, a u žen je prokázáno, že zvyšuje libido. Takže až příště budete plánovat divokou noc, předem si udělejte velkou zásobu!

Zdroj

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button