Spolupráce

Jak vybrat prášky na erekci? Zde je 5 zásad

Muži nevědí vybrat prášky na erekci. Často nakupují neúčinné, neověřené a nebezpečné doplňky, které erekci nezlepší a reklamace není možná. Při výběru mějte na paměti těchto 5 zásad. Nakoupíte účinné, kvalitní a bezpečné doplňky pro podporu erekce.

Léčí prášky na erekci erektilní dysfunkci?

V první řadě je nutno chápat, že prášek, a tedy doplněk na erekci není lék. Nemá léčivé účinky a neobsahuje léčiva. Díky tomu na doplněk nepotřebujete lékařský předpis.

Prášky pro podporu erekce fungují na bázi stimulace krevního oběhu. Krev je pro pevnou erekci nezbytná.

Pokud trpíte nemocí, která erekci brání, prášky na erekci bez předpisu vás těchto nemocí nezbaví. Nejčastější příčinou erektilní dysfunkce je cukrovka, obezita, roztroušená skleróza, vysoký tlak a cholesterol, nízká hladina testosteronu, poškození nervů nebo úrazy genitálu. V těchto případech vám sexuolog nebo urolog předepíše lék na erekci, nejčastěji Viagru. Doplněk erekci stimuluje, ale neléčí příčinu jejího oslabení či absence.

Jak vybrat nejlepší doplněk na erekci?

Nejlepší doplněk znamená, že má tyto vlastnosti:

 • spolehlivě účinkuje
 • má bezpečné a nenávykové složení z kvalitních surovin
 • vědí o něm kontrolní orgány
 • má prokázané účinky

Hlavně na internetu najdete stovky doplňků pro podporu erekce. Některé již kontrolní orgány zakázaly, jiné se před úřady skrývají a kontrolám unikají. Internet snese různé smyšlené reklamní sliby a falešná doporučení.

Proto je na vás jako na zodpovědném spotřebiteli, abyste si před nákupem ověřil důležitá fakta.

Prášky na erekci z lékárny

V kamenných lékárnách máte 100% jistotu, že najdete ověřené, státním orgánem povolené, a tedy bezpečné výrobky.

Odradit vás ale může cena, která je často o stovky korun vyšší, než na e-shopech konkrétních doplňků. I lékárna chce vydělávat a přiráží si vlastní marži. 

Mnozí muži se navíc stydí prášky na erekci nakupovat, protože svou nedostatečnou erekci nechtějí řešit veřejně za pultem lékárny. 

Pokud je tomu tak, udělejte si nenápadný průzkum nabídek kamenných lékáren a následně si doma v pohodlí dohledejte konkrétní e-shop. Před nákupem se můžete podívat na nezávislé recenze spokojených zákazníků, které vám mohou užitečně napovědět.

Reálná existence prodejce doplňků

Zde již musíte prohledat informace na stránce. Hledejte kontaktní údaje, sídla v České republice, zákaznický servis, mail nebo číslo, na které se dovoláte.

Jakékoliv stránky bez jasného sídla, kontaktních údajů a obchodních podmínek ve spisovné češtině považujte za podezřelé.

Do e-shopu napište mail nebo přímo zavolejte, abyste ověřil, zda vůbec prodejce existuje, nebo je stránka falešná s texty z překladačů a bez možnosti spojit se s prodejcem.

Firmu si také proklepněte přes záznamy v obchodních rejstřících. Podívejte se, zda firma existuje, zda je zapsaná v příslušných databázích, zda nekrachuje a zda vůbec má povolení pro obchod s doplňky výživy. Tyto informace vám musí doložit i pracovník zákaznické linky. Stačí se zeptat.

Certifikáty, rozbory složení, povolení k prodeji a dokumenty

Tablety na erekci spadají pod dohled Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI. Každý prodejce pro ČR musí svůj výrobek tomuto úřadu nahlásit.

Máte tak 2 možnosti:

 • informovat se o zápisu produktu u prodejce, který by vám měl potvrzení na vyžádání doložit
 • informovat se přímo u SZPI, zda výrobek eviduje a nemá s ním žádný problém.

Některé výrobky totiž prodejci nahlašují, ale SZPI je nezaeviduje a nedovolí jejich prodej. Děje se tak kvůli nevyhovujícímu složení nebo kvůli nepravdivým informacím o účincích, kterými prodejce výrobek propaguje.

Pokud je vše v pořádku a doplněk je řádně evidován, máte jistotu, že je kvalitní, bezpečný a bez jakýchkoliv marketingových nesmyslů.

Sliby, že doplněk něco vyléčí

Doplňky stravy nic neléčí. Neobsahují léčiva a nemají léčivé účinky. Proto každý doplněk který slibuje “vyléčení erektilní dysfunkce, vyléčení předčasné ejakulace, léčbu problémů s erekcí a jakékoliv jiné tvrzení o zlepšení zdraví” automaticky porušuje zákon a povolená zdravotní tvrzení.

Informace o doplňku na internetu

Vyhledávače Google nebo Seznam jsou vám dobrým pomocníkem. Lze přes ně detailně zacílit vyhledávací dotaz a zjistit, zda není prodej doplňku zakázán nebo zda s ním nejsou špatné zkušenosti. 

Věnujte čas průzkumu a do vyhledávačů zadejte následující vyhledávací dotazy. Použijte název konkrétního doplňku na erekci, který vás zajímá:

 • “PRODUKT zákaz prodeje”
 • “PRODUKT zakázaná složka / zakázaná látka”
 • “PRODUKT stažení z trhu”
 • “PRODUKT varování”
 • “PRODUKT podvod”
 • “PRODUKT neúčinkuje”
 • “PRODUKT negativa”
 • “PRODUKT negativní účinky”
 • “nebezpečný PRODUKT”

Snažte se vždy dohledat nejenom pozitivní reakce, ale hlavně ty negativní. Doplňky pro podporu erekce stojí nemálo stovek, které můžete velice lehce vyhodit ven oknem. Proto věnujte pár minut důkladnému průzkumu. 

Získáte jistotu, že nakupujete skutečně bezpečný, státním orgánem ověřený a odsouhlasený, účinný prášek na erekci s dobrými ohlasy, kvalitním složením a seriozním prodejcem. Nevěřte slibům reklamních mágů, věřte svému zdravému úsudku a databázi státních úřadů. Podpora erekce bude zaručená.

Zdroj náhledových obrázků: Canva.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button