Tiskové zprávy

Ideální doba na hubnutí? Podzim! Pomohou vám sezónní potraviny i dostatek času

S podzimem přichází nejen čas huňatých svetrů a teplého čaje. Je to také ideální čas, kdy zapracovat na své váze. A to i přesto, že nejvíce nás reklamy, slevy a lifestylové magazíny do redukce motivují na jaře a v létě.

Ve skutečnosti se ale daleko lépe hubne přes podzim a zimu. Díky nutnosti zahřívat tělo spalujeme více kalorií, nelákají nás taková pokušení jako alkoholické drinky nebo zmrzlina a k tomu můžeme do jídelníčku zařadit skvělé sezónní potraviny, které nám s hubnutím pomohou. A pokud nevíte jak na to, inspirujte se třeba dietou Ketomix, která nabízí vyváženou stravu, jež vás dovede k cíli. 

Pomalu, ale jistě

Nejhorším nepřítelem hubnutí je obávaný jojo efekt. Pokud se do shazování kil pustíte až před létem, hrozí vám, že propadnete nějaké nezdravé dietě slibující nemožné. Všude najdete slevové kupony na různé zaručené programy, ale během měsíce či dvou prostě není možné dosáhnout trvalých výsledků. Když začnete hubnout na podzim, máte takřka celý rok na to dostat se do formy zdravě a trvale.

Sezónní nákupy

Využijte možnosti vařit ze sezónních surovin. Ušetříte a pomůžete vašemu tělu lépe využívat zdroje energie. Do jídelníčku proto zařaďte například červenou řepu, která je při hubnutí mimořádně účinná. Univerzální potravinou je také dýně, která se dá připravit na řadu způsobů. Pokud si se stravováním nevíte rady, přijde vám vhod sleva na Ketodiet. Dozvíte se, jak se stravovat vyváženě, ale hlavně zdravě.

Pohyb venku i uvnitř

Hýbat se můžete snadno venku i uvnitř, podzimní počasí je na to jako stvořené. Když navíc využijete slevové kódy na nákup funkčního oblečení, bude se vám skvěle běhat po venku, i když bude vlhko nebo teploty klesnou nízko. Ve fitcentrech už se nebudete muset rvát o vydýchaný vzduch – konečně je možné vypnout klimatizace a cvičit v příjemném a zdravém prostředí. Pusťte se tedy do hubnutí nyní – nebudete litovat!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button