Tiskové zprávy

Herbalife Nutrition svými přírodními produkty myslí (nejen) na udržitelnost

Pro společnost Herbalife je udržitelnost svých výrobků klíčovým tématem, a proto se snaží všechny své produkty co nejvíce přizpůsobit svým zákazníkům. Ovšem nejde jen o ně: Herbalife rovněž myslí i na přírodu a udržitelnost.

Zboží, které naleznete v produktové řadě Herbalife Nutrition, bylo testováno nezávislou agenturou, která garantuje, že se v těchto výrobcích nevyskytují zakázané látky a jejich každodenní použití je naprosto bezpečné. To je dáno i tím, že Herbalife produkty jsou z velké části přírodní a byly vyrobeny v souladu principů udržitelnosti. Strava založená svým obsahem na rostlinách je nejen vhodnější pro lidský organismus, ale zároveň šetří přírodu a celkově i celou planetu.

Herbalife myslí na další generace

Společnost Herbalife Nutrition nabízí své výrobky lidem ve více než devadesáti zemích světa a snaží se tak podporovat vedení zdravého životního stylu a s ním související zdravé výživy. Nejen proto Herbalife sází při výrobě svých produktů na přírodní cestu a myslí na zdraví celé země. Například pěstování sóji – která je ve většině produktů Herbalife obsažená – přináší dlouhodobé a dalekosáhlé pozitivní vlivy na přírodu. Konkrétně:
• sója při růstu spotřebovává malé množství vody,
• umožňuje efektivnější využití zemědělské plochy,
• disponuje nízkou uhlíkovou stopou,
• v konečném důsledku poskytne dlouhodobější udržitelnost.

Udržitelnost je praktická schopnost uspokojit základní potřeby civilizace, aniž by byl tento proces znemožněn dalším generacím. Udržitelnost tak nemyslí jen na aktuální přítomnost, ale i dlouhý časový horizont. Jedná se o velké téma a Herbalife Nutrition se k němu nejen hlásí, ale vykonává jej i v praxi.

Nejlepší zdravá výživa

Komplexní výživa pro sportovce řady H24

Přírodní produkty Herbalife 24 jsou určeny amatérským i profesionálním sportovcům, kteří chtějí zlepšit výsledky svého fyzického snažení. Herbalife se snaží uživatelům svých výrobků dopomoct k dosažení co nejlepších výsledků, a proto jim nabízí na svých webových stránkách vytvoření unikátního programu, který přizpůsobí potřebné výrobky H24 individuálním potřebám každého sportovce – to vše v kontextu udržitelnosti naší planety.

Všechny produkty Herbalife Nutrition je možné zakoupit v distributorské síti Herbalife.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button