HubnutíJídlo a recepty

Eliminujte 1 cm břišního tuku každý den s tímto jednoduchým domácím sirupem

Tento zázračný nápoj má pro lidské tělo silný účinek. Pomůže vám eliminovat tloušťku pasu, ztratit přebytečný břišní tuk a cítit se celkově lépe. Kromě této výhody se dokonce zlepší váš sluch, zrak i paměť. Nápoj je obzvláště účinný tehdy, pokud se v těle spotřebovává současně s kardio cvičením nebo jinou fyzickou aktivitou. Pojďme už ale na samotný recept.

Budete potřebovat:

  • 4 citrony
  • 2 cm čerstvého zázvoru
  • 125 gramů křenu
  • 3 lžíce medu
  • 2 lžíce skořice

Postup:

Nejprve si rozmixujte křen se zázvorem, přidejte citronovou šťávu a mixujte další 3 minuty. Přidejte skořici, med a míchejte, dokud se nevytvoří adekvátní směs. Tu pak přelijte do sklenice s uzávěrem a pijte denně jeden šálek, vždy před obědem a cvičením. Celkový harmonogram by měl trvat tři týdny, poté si dejte tři týdny pauzu.

Proč je zrovna křen tak prospěšný?

Jedná se o zdravou složku, která vás posílí a umí bojovat s řadou neduhů, jako jsou dýchací problémy, chřipka, angína, infekce močových cest atd. Právě babskými radami si lidé zvykli, používat na četné nemoci křen.

Tato zázračná rostlinka čistí tělo od všech toxinů. Křen má navíc málo kalorií a tuku, je protkán vitamíny, minerály, antioxidanty a vlákninou. Opomenout nemůžeme ani esenciální minerální látky – draslík, železo, hořčík, zinek a sodík.

A proč je pro nás prospěšný zázvor?

Tato rostlina je pro změnu protkaná mnoha zdravými živinami a bioaktivními látkami. Má silné účinky na lidský organismus a zlepšuje funkci našeho mozku. Zázvor také pomáhá při procesu spalování tuků.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Podla receptu to nevyzera na nejaky velky objem… To je recept na jednu davku, alebo sa to ma riedit vodou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button