KrásaPřírodní léčba

Domácí recept k odstranění permanentní únavy

Máte pocit, že jste stále unavení? Chronická únava vám bere energii, kterou můžete tímto účinným nápojem opět získat zpět. Zadržováním toxinů v těle způsobujete, že se vaše tělo čistí jen částečně. Retence toxinů ve vás následně vyvolává stavy vyčerpání, ale i problémy se zažíváním v podobě nadýmání a horšího krevního oběhu.

Všechny tyto problémy byste mohli odstranit, když si připravíte tento nápoj. Česnek a červené víno tu fungují jako geniální spojení 2 potravin, které by si většina lidí nedokázala představit pohromadě. Čistí krev tak, že z těla odstraňuje přebytečný tuk a sůl, tím zrychluje váš metabolismus.

Složení:

Zajistěte si ty nejlepší suroviny v domácí nebo kupované, ale bio v kvalitě.

  • 12 stroužků česneku
  • půl litru červeného vína

Příprava:

Oloupejte stroužky česneku a nakrájejte je na malé kousky. Vložte je do skleněné láhve a dolijte požadovaným množstvím vína. Pevně láhev uzavřete a nechte jí stát na slunném, jasném místě zhruba dva týdny.

Sloučení ingrediencí zajistíte tak, že každý den obsah láhve protřepete. Po dvou týdnech přelijte obsah do čisté nádoby a užívejte 1 lžičku třikrát denně po dobu jednoho měsíce.

Varování: Než se pustíte do další dávky, je potřeba si udělat 6 měsíců přestávku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button