Babské radyHubnutíJídlo a receptyKrásaPohybPřírodní léčbaZdraví

Dámy, vyzkoušejte tento recept, který vám do čtyř dnů odstraní deset centimetrů v pase!

Vyzkoušejte tuto kouzelnou vodu, která ví, jak na vaše ploché bříško! Řeč je o patentu jisté paní Sass, proto tento recept naleznete také pod názvem „Sassy“. Co vás potěší je, že se překvapivě jedná o chutný nápoj, který navíc funguje v oblasti spalování kalorií. Osvěžuje a revitalizuje vaše tělo, je téměř bez kalorií a má blahodárný účinek na váš organismus.

Sassy voda dále eliminuje otravné nadýmání, zlepšuje vaše trávení, ale především zmenšuje vás pas. Jak říká sama autorka tohoto receptu – až o deset centimetrů v pase nyní můžete být štíhlejší! No není to fantastická zpráva?

Pouhé čtyři dny vám tak postačí ke kýženému pasu modelky. Na čem je však založen tento koncept samotné autorky? Lidské tělo potřebuje denně nejméně osm sklenic vody, aby mohlo fungovat správně. Pamatujte však, že i tato skutečnost může být individuální, protože každé tělo má jinou fyzičku, každá osoba má jiný fyzický výdaj. Právě proto se doporučuje podrobit tomuto receptu. Kromě toho konzumujte dostatek ovoce a zeleniny, což vám dodá další množství potřebné vody, přičemž právě adekvátní hydratace těla dokáže zabránit zácpě a střevnímu nadýmání.

Rovněž se vyhýbejte sladkostem, tukům v podobě rychlého občerstvení a dalším potravinám, které jsou bohaté na kalorie. Zaměřte se spíše na zdravý životní styl, a tedy na zdravé potraviny. Dávkujte si menší porce.

Zmiňovaný recept – budete potřebovat:

  • Minimálně osm sklenic vody
  • Jednu lžičku strouhaného čerstvého zázvoru
  • Jednu středně velkou okurku, kterou oloupete a nakrájíte na tenké plátky
  • Jeden středně velký citron, taktéž nakrájený na tenké plátky
  • Dvanáct listů čerstvé máty

 

Postup vyžaduje smíchání ingrediencí ve džbánu. Tuto vychlazenou vodu pak pijte nejen během dne, ale speciálně také k večeru. Na každý nový den si vytvořte novou dávku. Výsledky nastupují již po čtyřech dnech, potřebujete-li však zhubnout více, v receptu pokračujte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button