Víte, jak pomoci svému tělu, být ve zdravé kondici a předcházet mnoha nemocem? Naše rada je snadná – vypijte v šest ráno sklenici vody.

Studie ukázala, že pokud se tomuto rituálu budete věnovat denně v šest hodin ráno po probuzení, značně to ovlivní váš zdravotní stav.

Tato „terapie vodou“ je japonskou metodou, která v praxi snižuje bolesti, artritidu, kolitidu, migrénu, bolest na hrudi, vysoký krevní tlak a astma. Dokonce i takto pravidelně užívaná voda pomáhá eliminovat vysokou hladinu cholesterolu v krvi!

Co je tedy třeba dělat?

  1. Denně po probuzení vypijte 650 ml vody, to jsou asi čtyři sklenice vody. Je třeba se však vyhnout vodě z vodovodu, je doporučeno, pít destilovanou vodu. Do vody můžete přidat lžičku jedlé sody, uvedenou dávku však nepřekračujte.
  2. Po 45 minutách začněte s běžnou denní rutinou – čištěním zubů nebo snídaní.
  3. Ujistěte se, že budete pít alespoň jednu sklenici vody před každým jídlem a že nebudete pít nic jiného dvě hodiny poté.
  4. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a váš zdravotní stav se zlepší. Podle japonské studie se vám po deseti dnech uleví od zažívacích problémů a zácpy, po třiceti dnech se vám sníží vysoký krevní tlak a cukrovka atd. atd.
Čtěte:  Lektvar, který vám pročistí tlusté střevo a vyvolá hubnutí (VIDEO)...

ZANECHAT ODPOVĚĎ