Tiskové zprávy

Bez čeho se hokejista neobejde?

Hokej je v tuzemsku považován většinou Čechů za národní sport a je to zejména tím, že jsme v něm jako národ dosáhli neuvěřitelných úspěchů. K atraktivitě hokeje přispívá jeho rychlost a akčnost. Pokud patříte mezi hokejisty nebo vychováváte malého hokejistu, jistě víte, že v hokeji je nezbytná vhodná výstroj. Správná výstroj také rozhoduje o úspěchu každého hráče. Mezi nejlepší hokejové značky na světě patří Bauer, zná ji každý hokejista a mnoho z nich má výstroj právě od něj. Jaká výstroj je obzvláště důležitá?

Hokejky

Hokejka je základem hokeje, jde o hůl se zahnutou čepelí na konci a ačkoliv může vypadat jednoduše, jde o precizní výrobek, který musí snést velké namáhání. Hráči si obvykle vybírají hokejky podle velikosti i stylu hraní, nabízí se také pro pravou i levou ruku. Hokejky značky Bauer můžete nakupovat v českém eshopu Bauerhockey.cz, kde se vám nabízí v široké škále provedení. Nejlepším pomocníkem pro výběr vám bude praktický filtr, ve kterém si nastavíte všechna potřebná kritéria, od tvrdosti hole až po záhyb čepele, produktovou řadu, cenu a mnoho dalšího.

Hokejová výstroj

Hokejisté mnohdy působí se svou výstrojí jako rytíři chystající se na bitvu a erb na hrudi tomu pocitu napomáhá. Pro hráče je jeho hokejová výstroj brněním, které ho má ochránit před tvrdou hrou a v hokeji je celá řada tvrdých zásahů, které by bez výstroje nedopadly dobře. Základem jsou hokejové helmy, hlava je nejohroženější částí těla, hokejisté jsou často sraženi k zemi nebo naraženi na mantinel, hlava je tedy často ohrožena a helma ji pomůže spolehlivě chránit. V eshopu ji najdete společně s dalšími částmi výstroje, mezi kterými nechybí brusle, kalhoty, rukavice, ramena, lokty, holeně, štulpny, suspenzory, dresy a mnoho dalšího. Eshop se může stát vaším kompletním dodavatelem hokejového vybavení, najdete ho zde za skvělé ceny a vše vám dorazí až domů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button