HubnutíPohybPřírodní léčba

Až o osm centimetrů méně v pase již za pouhých sedm dní! (Recept)

Tento recept na hubnutí se skládá z pouhých tří složek a způsobil již globální šílenství, a to zejména proto, že stále více a více lidí, kteří tento recept vyzkoušeli, také nelitovali..

Co budete potřebovat?

Postup:

Dejte vařit vodu. Jakmile ji přivedete k varu, odstavte a přidejte skořici, bobkové listy a zelený čaj. Přikryjte pokličkou a nechte odstát na patnáct minut. Poté ingredience sceďte. Aplikace vyžaduje ranní šálek na lačný žaludek, který perfektně nastartuje váš metabolismus. Další šálek si můžete dát ihned po snídani a třetí večer, těsně před spaním. Již tyto tři šálky denně vám pomohou výrazně zhubnout, a to zejména na kritických částech těla, v okolí břicha, stehen a hýždí.

První výsledky uvidíte již po sedmi dnech. Všechny tyto složky totiž dokonale spalují tuky a urychlují metabolismus. Tento účinek by však měl být doprovázen vyváženou stravou a alespoň mírnou fyzickou aktivitou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button