HubnutíJídlo a receptyZdraví

Žena jedla po dobu sedmi dnů jen pizzu. Když se pak podívala na váhu, nemohla tomu uvěřit!

Ztratila totiž dvě kila za jeden týden! Podívejte se na dietu, která šokovala celý svět. Nejdříve je však třeba, říct si pár pravidel – nesmíte zapomenout na sýr a omáčku, vyhnout se alkoholu a pít pouze kávu. Že je to na hlavu postavené? Ano, je.

První den spořádejte deset kousků „bílé pizzy“ (mozzarella, česnek, mořská sůl, olivový olej s vejcem), případně si nakombinujte česnek, houby, mozzarellu, chilli papričky a čerstvou rajskou omáčku.

Druhý den si dejte pizzu s těmito ingrediencemi (sýr, cherry rajčata, červená cibule, sardinky, olivy, za studena lisovaný olivový olej, petržel a mořskou sůl).

Třetí den osm kousků vaší oblíbené pizzy.

pizzu

Čtvrtý den šest kousků pizzy s česnekem a sýrem.

Pátý den smíchejte rukolu, žampiony, mozzarellu, olivový olej a pokapejte nakonec citronem. Anebo zkuste houbovou pizzu (houby, pažitka, zakysaná smetana, chilli). Pozor, jen deset kousků za den!

Šestý den vyžaduje na pizze rajčatovou omáčku, mozzarellu, pepř, nakládané chilli a med.

Poslední sedmý den hodujte dvanácti kusům „Gravlaks“ (mix  lososa, oliv, červené cibule a dalšího), a „Ritzu“ (grilovaná šunka, sýr, vejce, chilli omáčka).

Bonusový den si dopřejte oblíbenou pizzu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button