Babské radyJídlo a recepty

Zde je důvod, proč byste měli nechávat minci v mrazáku pokaždé, než odcházíte z domu

Už jste někdy přišli z práce nebo po dlouhé dovolené a všimli jste si, že vaše digitální hodiny ukazují nesprávný čas? Napadne vás, že došlo k výpadku proudu. Rovněž došlo k rozmražení vašich potravin v mrazáku, což je nebezpečné, protože to vede k šíření salmonely a dalších bakterií.

Zde je tip, jak zjistit, zda a na jak dlouho byla vaše mraznička bez elektrické energie! Co budete potřebovat? Misku, minci a vodu. Vodu nalijte do misky a dejte zmrazit do mrazáku. Jakmile v misce bude led, položte na něj minci.

minci

Po dovolené tak snadno zjistíte, jaká je pravda. Pokud bude mince stále na vrcholu, případně ve středu – nedošlo k výpadku proudu, anebo jen na krátkou dobu. Pokud však bude mince na dně šálku, je to jasné – potraviny  z mrazáku vyhoďte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button