KrásaPřírodní léčba

Zbavte se kožních potíží: Vyrobte si šumivou bombu do koupele

Příprava těchto koupacích bomb je velmi jednoduchá a zajímavá. Jediné, co je potřeba udělat, je koupit si potřebné ingredience a využít jejich výhody. Pokožka bude vypadat jako znovuzrozená.

Složení:

  • bombuVonné silice (citrónová tráva – voní jako linecké cukroví, sladké pomeranče a levandule – relaxační, citróny – lehkost a svěžest, jasmín – smyslné, atd.)
  • 2 lžičky kokosového oleje
  • ½ šálku kyseliny citrónové
  • ½ šálku síranu hořečnatého nebo epsomské soli
  • 1 šálek hydrogenuhličitanu sodného
  • olivový olej

Postup:

Nejprve smíchejte samostatně všechny suché a mokré přísady. Míchejte nepřetržitě do doby, než se kyselina citrónová promění v pěnu. S přídavkem silic to nepřehánějte, postačí klidně 5-10 kapek.

bombuKdyž jste hotovi, jednotlivé suroviny nalijte do připravených formiček a bomba ke koupání je připravena. Před vstupem do vany vložte do vany šumící bombu a užívejte si blahodárných účinků.

Síran hořečnatý působí na pokožku velmi pozitivně. Kokosový olej pokožku zvlhčuje a esenciální oleje dávají vaší koupeli nový rozměr. Snižují stres a napomáhají k relaxaci. Hydrogenuhličitan sodný alkalizuje tělo.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button