Babské radyHubnutíJídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Zbavte se až v devadesáti procentech přebytečného tuku v pase – jde to snadno! Tento magický prach eliminuje až 90% tuku v pase!

Nejen internet nabízí nemálo způsobů, jak se zbavit přebytečného tuku v pase. Je to zejména změna výživy a životního stylu, kdy je třeba, začít se věnovat cvičení, dietě a dalších. Ovšem na světě jsou i pokrmy, které dokážou dietu obejít, a zároveň urychlit celý proces hubnutí.

Jak tedy spálit tuky přirozenou a rychlou cestou? Je to jedlá soda. Ta je nejen základní složkou v naší domácnosti, ale také může být základní složkou pro naše fit zdraví – pomůže nám totiž zhubnout za pomocí alkalizujících a trávicích vlastností.

Postup

Nutné je, zkombinovat ji s grapefruitovou či citronovou šťávou. Budete tedy potřebovat jednu lžičku jedlé sody, 1/2 šálku vody a jednu ze zmiňovaných šťáv. Sodu je třeba dát do sklenice a počkat, dokud se zcela nerozpustí, a poté přidat šťávu z citronu, anebo grapefruitu.

Dávkování

Požívejte tuto zázračnou vodu nejlépe v dopoledních hodinách. Až po dvaceti minutách se můžete nasnídat.

Jedlou sodu lze smíchat také s ovocem, kdy si připravíte jeden šálek jahod, čerstvou mátu, šťávu z dvou citronů a dva šálky obyčejné čisté vody. Vše rozmixujete a pijete dvakrát denně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button