Přírodní léčbaZdraví

Zabraňte příznakům předčasné menopauzy: Řešením je účinný čaj podle ruské receptury

Jak zabránit příznakům předčasné menopauzy? Pomocí přírodního čaje s využitím bylinek, které sama nasbíráte. Recept na tento čaj je rychlý a zbaví vás škodlivin, zlepší náladu a zmírní další symptomy menopauzy. Tento recept byl odvysílán na ruském televizním programu Gennadij Malachi. Přírodní léčbu menopauzy, jistě ocení spousta žen.

Příprava čaje ze sušených rostlin

Pro čaj budete potřebovat tyto ingredience:

  • 2 lžíce rozrazilu (Veronica)
  • 2 lžíce měsíčku
  • 2 lžíce máty peprné

Sušené části rostlin dejte do větší nádoby a zalijte je litrem vařící vody. Nechte je zakryté 15 minut. Pijte půl šálku třikrát denně, ideálně 5 minut před snídaní, obědem a večeří.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button