KrásaPřírodní léčba

Vyzkoušejte tyto tři lehoučké cviky, které vám pomohou zvětšit ňadra!

Ženy jsou tak kritické a udělají cokoli, aby mohly vypadat lépe a lépe. Zejména prsa jsou pak kamenem úrazu. Chcete si je posílit? Lépe vytvarovat? Pojďme na to!

Malé nebo povislé – i to je možné. Ve spoustě případů se každá nedokonalost dá zakrýt kvalitní podprsenkou. Právě její výběr je to, co mnoho žen neumí. Pak se pod halenkami vytváří nehezký obrys ňader, za které může špatně zvolená podprsenka.

Existují však i cviky, které pomohou navést vaše prsa na správný směr. Minimálně to můžete zkusit.

První cvik vyžaduje zapojení zádového svalstva. Postavte se s rukama nataženýma před sebe. Nohy roztáhněte na šířku ramen, mírně pokrčte kolena a páteř mějte narovnanou. Nyní se vytáčejte boky ze strany na stranu. Stále si hlídejte vzpřímenou páteř a lopatky u sebe. Cvik opakujte vícekrát.

Druhé cvičení se zaměřuje na svaly v horní části zad a ramen. Položte se tváří dolů na zem a zvedněte ruce do písmene Y, a poté do písmene T. Propojte dlaně a pokuste se totéž udělat i za zády. Opakujte alespoň třikrát. Pozor ale na krk!

Třetí cvičení vyžaduje, abyste se postavili na ruce a nohy, načež je třeba zvednout jednu ruku a protilehlou nohu a naopak. Opakujte zase alespoň třikrát na každou stranu.

 

Vše však chce především pravidelnou disciplínu. Cvičte tak alespoň čtyřikrát týdně.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button