Babské radyHubnutíJídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte tento fantastický nápoj, díky kterému ztratíte za čtyři dny deset centimetrů kolem pasu!

Vyzkoušejte tento jednoduchý recept, jak se zbavit nevzhledné pneumatiky okolo vašeho pasu. Víte, že základem každého zdravého jídelníčku, je vypít osm sklenic vody denně? A to bez ohledu na to, zda máte v plánu hubnout, anebo ne. I svou stávající hmotnost si udržíte právě za pomocí vody, která pomáhá ke správné funkci vašeho těla. Tajemství správného chodu těla je správné trávení a vylučování nahromaděných tekutin. Dávkování vody se však odvíjí od individuálních potřeb člověka a na úrovni té které fyzické aktivity. Rovněž má svůj podíl zelenina a ovoce, tak například vysoké procento vody obsahují melouny a brambory.

Vyzkoušejte tedy tento snadný recept na nejúčinnější nápoj, který vám spolehlivě pomůže zhubnout. Tento tekutý lektvar kromě dalšího redukuje otoky a zlepšuje trávení.

 

Připravte si:

  • Osm sklenic vody
  • Jednu lžičku strouhaného kořene zázvoru
  • Jednu středně velkou okurku, kterou si nakrájíte na plátky
  • Jeden větší citron, rovněž nakrájený na plátky
  • Dvanáct listů máty

 

Postup:

Vše smícháte s vodou, necháte přes noc uležet v chladničce a na druhý den pijete. Nápoj se sice nezaslouží o okamžitý efekt, ovšem, při jeho pravidelném požívání v kombinaci s dietou o pěti chodech denně, a zároveň fyzickou aktivitou, dojdete uspokojivých výsledků.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button