Vyzkoušejte tento jednoduchý recept, jak se zbavit nevzhledné pneumatiky okolo vašeho pasu. Víte, že základem každého zdravého jídelníčku, je vypít osm sklenic vody denně? A to bez ohledu na to, zda máte v plánu hubnout, anebo ne. I svou stávající hmotnost si udržíte právě za pomocí vody, která pomáhá ke správné funkci vašeho těla. Tajemství správného chodu těla je správné trávení a vylučování nahromaděných tekutin. Dávkování vody se však odvíjí od individuálních potřeb člověka a na úrovni té které fyzické aktivity. Rovněž má svůj podíl zelenina a ovoce, tak například vysoké procento vody obsahují melouny a brambory.

Vyzkoušejte tedy tento snadný recept na nejúčinnější nápoj, který vám spolehlivě pomůže zhubnout. Tento tekutý lektvar kromě dalšího redukuje otoky a zlepšuje trávení.

 

Připravte si:

  • Osm sklenic vody
  • Jednu lžičku strouhaného kořene zázvoru
  • Jednu středně velkou okurku, kterou si nakrájíte na plátky
  • Jeden větší citron, rovněž nakrájený na plátky
  • Dvanáct listů máty

 

Postup:

Vše smícháte s vodou, necháte přes noc uležet v chladničce a na druhý den pijete. Nápoj se sice nezaslouží o okamžitý efekt, ovšem, při jeho pravidelném požívání v kombinaci s dietou o pěti chodech denně, a zároveň fyzickou aktivitou, dojdete uspokojivých výsledků.

Čtěte:  Víte, co žije ve vaší ložní soupravě?

ZANECHAT ODPOVĚĎ