Podle vědců je virová epidemie Ziky způsobena pesticidy, které následně nesou vinu za vrozené vady místních obyvatel jižní Ameriky, a to především Brazílie. Tato zpráva šokovala svět již před třemi lety.

Přesto se o ní však dodnes v globálu neví, nicméně mnoho osob bylo varováno chemickou látkou, která má primárně za úkol, ulehčit náš život od hmyzu, který páchá škody na naší úrodě, ale také, který nás otravuje v domácnostech.

Pesticidy mají na svědomí deformaci krve hmyzu, který má následně problémy se rozmnožit. Pokud se však pesticidy dostanou do pitné vody, což je právě problém jižní Ameriky, mají na svědomí také organismus člověka, jak se ukázalo u těhotných žen, které žijí v postižených oblastech.

Následně jsou děti takových žen menší, než je běžné – trpí takzvanou mikrocefalií. Podobný problém začíná propukat také v Kolumbii, kde již bylo zasaženo přes tři tisíce žen. Výsledné děti se rodí s nezvyklou hlavou.

WHO však souvislost zmiňované chemie s deformacemi dětí vylučuje, tvrdí, že se jedná o bezpečnou látku pro člověka, a že pochybila chemická společnost, která do sloučeniny přimíchala nebezpečnou látku. Mimochodem stejná společnost, společnost Agent Orange, má na svědomí také výrobu geneticky modifikovaných plodin.

Čtěte:  Nevzhledný zázrak pro naše zdraví

ZANECHAT ODPOVĚĎ