Zdraví

Víte, co značí černý kruh kolem krku, který vypadá, jako by jste si krk nikdy nemyli?

Tento postřeh zaevidovala jedna matka, která si všimla, že její dcera má „špinavý“ krk. Špína však nešla smýt, a tak se dcerou okamžitě utíkala do nemocnice.

Lékaři stále dokola opakují, že se navyšuje počet dětí, které mají problémy s nadváhou a obezitou. Jak ukazují statistiky, počet postižených cukrovkou typu II, je obrovský, což nevytváří pro následující generaci zářivou budoucnost.

Moderní životní styl rychlého stravování a obliba sladkostí dovedla například čtrnáctiletou dívku až k diabetu. Začala na sobě pozorovat bolesti hlavy, změny nálady, potřebu žízně a černý řetízek kolem krku, který je  právě známkou diabetu. Může se  však objevovat nejen na krku, ale také na jiných částech těla, jako je například podpaží. Nyní je dívka nucena, píchat si doživotně inzulín.

Černý řetízek je právě indikátorem narušené hladiny inzulínu v krvi. Cukrovka je neléčitelná a má dopad na celý lidský organismus. Smutné pak je, že jí podléhá stále více mladých osob. Je tak třeba v našich rodinách razantně změnit jídelníček.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button