Zdraví

Víte, že velikost varlat ovlivňuje vaše zdraví?

V rámci zdraví je rozhodně velikost důležitá! A právě čím větší varlata, tím větší zdravotní problém.

V roce 2013 proběhla studie, které bylo podrobeno téměř 3000 mužů. Ukázalo se, že muži, kteří disponují většími varlaty, jsou více ohroženi srdečními chorobami. Ovšem také se ukázalo, že tito muži více holdují alkoholu a mají vysoký krevní tlak.

Menší varlata

Na druhou stranu muži s malými varlaty, jak ukázala dánská studie, jsou muži, kteří trpí na nekvalitní spánek. Pokud vás tedy trápí nespavost, chodíte pozdě spát, máte přerušovaný spánek apod., jistě disponujete menším poměrem spermií než ostatní muži, a to až o třicet procent. Časem se vám také zdeformují varlata téměř o dva procenta.

Ovšem muži s menšími varlaty jsou lepší otcové

Více se věnují dětem, více se podílejí na přebalování, odvážejí děti do školy, doprovází je k lékaři a podobně.

Rakovina varlat

Vyšetřujte se pravidelně doma i u lékaře. Mezi první známky patří nerovnosti, které mohou ovlivnit velikost varlat, bolest v podbřišku a tříslech a podobně. Tato pánská rakovina postihuje všechny generace, nejčastěji pak muže ve věku od dvaceti do čtyřiceti let.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button