Zdraví

Víte, že vaše zvíře je pro vaše zdraví nebezpečné?

Také máte psa? Rozhodně s ním nespěte. Proč? Protože můžete onemocnět.

Váš miláček s vámi sdílí naprosto vše. Pohybuje se po místnostech, kde vy, leží na dekách a peřinách, pod kterými spíte vy. A přesně to vám může způsobit vážné zdravotní potíže. Vám a zejména malým dětem, které ještě nemají dostatečně vyvinutý imunitní systém.

Veterinář

Můžete chytnout nejrůznější parazity – proto je opravdu velmi důležité pravidelně odčervovat. Nezapomeňte rovněž na pravidelné očkování a vůbec kontroly u veterináře. Právě tím předejdete mnoha zdravotním problémům, které u člověka tiše nastupují.

Hygiena

Statistiky ukázaly, že téměř sedmdesát procent osob má jen v Americe doma psa. necelých šedesát pak má kočku. Rovněž se ukázalo, že tato zvířata spí v posteli se svými páníčky. Stejné to je i V Anglii, Holandsku, Francii nebo Japonsku. Je tak evidentní, že zvířata máme rádi. Ruku v ruku s pravidelnou lékařskou prohlídkou je však nutná také hygiena zvířete, o které je zkrátka třeba se starat. Pokud navíc máte vyloženě domácí zvíře, nepouštějte jej ven, vyvarujete se tak nákazy od putulných zvířat a zejména kočkám tak můžete zachránit život před nákazou nebezpečného kočičího AIDS. U psů pak jde o vzteklinu – pokud svého psa tedy preventivně neočkujete.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button