Zdraví

Víte o tom, že spermie mají vliv na kvalitu zdraví?

Podle vědců se kvalita DNA ve spermiích mužů zhoršuje den co den. To nakonec vede k nevratné neplodnosti anebo k poškození plodu. Ukázalo se tak, že „biologické hodiny“ netikají jenom ženám, ale také samotným pánům tvorstva. Po dlouhé cestě ke zjištění, že pohlaví potomka nemá v rukou žena, jde o další zásadní informaci v rámci množení se lidstva.

Mužské biologické hodiny začínají tikat již ve věku 35 let. Po tomto věku dochází u mužů ke zrychlené změně DNA ve spermiích a samotné poškození DNA pak nastává již v 36-75 letech věku života muže.

Pánové, není tak na co čekat, milujte se a množte se co nejdříve, protože nepsaným doporučením pro tvorbu potomstva je právě věk nižší než 35 let.

V současné době se sice brojí za starší rodiče, za rodičovství v pokročilém věku a i sociální politika podporuje ženy čtyřicátnice k tvorbě potomstva. To, jak kvalitním zdravím však dítě takových rodičů bude disponovat, je věc druhá. Snažte se alespoň stravovat zdravě a vyvarovat se pesticidům.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button