Zdraví

Video z Holandska – Nekonzumoval cukr celý měsíc

Nizozemský Sasha Harland chtěl zdokumentovat fyzické zážitky a projevy těla po vysazení cukru a alkoholu. Pojďte se podívat, jakého psychické a fyzického výsledku dosáhl.

Než s tímto experimentem začal, nechal si udělat běžné zdravotní vyšetření, kde se ukázalo, že je v dobrém zdravotním stavu. Bylo mu řečeno, že pokud se chce zbavit veškerých potravin s obsahem cukru, nebude moct jíst skoro nic. Závislost na cukru je velmi těžká a detox probíhá podobně jako u závislosti na tvrdých drogách.

První týden detoxu pociťoval Sasha únavu. A samozřejmě toužil po všem sladkém. Dokonce mu dělalo problémy žít normální život, chodit ven s přáteli, fungovat ve společnosti. Nemohl chodit ani nakupovat, neudržel by se. Pít mohl jen vodu a čtvrtý den této očisty pociťoval hlad. Když se nakonec chystal tohoto detoxu vzdát, začaly se věci měnit.

Navštívil odborníka na výživu, který mu vysvětlil výhody zdravé výživy a negativní účinky cukru a alkoholu v těle. Cukr má tu zázračnou funkci, že si na něm naše tělo umí rychle vytvořit závislost a neustále touží po další dávce.

Hladina cukru v krvi pak stoupá a cukr ničí vitamíny v těle, což nás přivádí k únavě. Když pijete alkohol, jste dehydratovaní. Proto rada zní – zkuste měsíc bez alkoholu a cukrovinek a budete se cítit daleko lépe a naberete spoustu energie! Po 25 dnech bez cukru a alkoholu již budete schopni žít normální kvalitní život bez touhy po těchto produktech. Absence cukru a alkoholu se projeví na vaší kůži, fyzickém vzhledu i aktivitě.

Co se po tomto experimentu ukázalo ve výsledcích lékařského vyšetření? Sasha nejen, že zhubl, ale také se mu snížil krevní tlak ze 135 na 125, upravil se mu o 8% cholesterol a hladina cukru v krvi byla výrazně nižší, než předtím.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button