KrásaPřírodní léčba

VIDEO: Namočte nohy do jablečného octa a uvidíte, co se stane

Jablečný ocet je velmi zdravou ingrediencí, která má mnoho zdravotních přínosů. Jablečný ocet (ACV) je vyroben z fermentovaných jablek a má světle až středně jantarovou barvu.

V každé domácnosti by neměl chybět, protože je skutečně zázračný. Používá se na vaření, ale i v prevenci a léčení řady chorob. Někdo ho zná k léčbě infekcí dutin, ostatní na hubnutí, jiní na lupy a někteří vůbec. Je na čase se o něm dozvědět více. Po shlédnutí videa budete moudřejší.

Jablečný ocet je odvozen z fermentace jablek, podobně jako při výrobě jablečného moštu. Jablečný ocet je velmi účinný pro svůj kyselý obsah. Je výtečnou dezinfekci na rány, ale také slouží ke zvýšení vaší energetické hladiny. Připravte si nálev na vaše nohy a odstraníte z nich veškerý zápach. Ke koupeli stačí obsah 3 větších hrnků vody a 1 hrnku jablečného octa.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Ráda pro lečeny pohybového aparatu,svalstva a jejích úbytku by jste neměli?Nemoc ALS se stala současti našého života…….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button