Zdraví

Vejce jako lék na cukrovku?

Jak se to vezme. Nicméně svou službu při diabetu udělá. Kontroluje totiž hladinu cukru v krvi. Hladinu cukru v krvi dokáže dnes kontrolovat jedno vařené vejce. Diabetes je dnes již civilizační chorobou, která ovlivňuje schopnost těla zpracovávat glukózu. To, zda touto nemocí onemocníme, však záleží v 90 % na nás…

Jaké máte stravovací návyky? Jaký máte životní styl? Dopřáváte si sladkosti? Stresujete se? Nehýbete se? Pak máte dobré dispozice pro tuto nemoc!

Kromě našeho přičinění má s cukrovkou však co dělat také prostředí, ve kterém žijeme. Žijeme mezi výpary z továren a toxiny a chemikálie jsou dalším spouštěčem diabetu.

To, zda cukrovku máte, zjistíte u doktora za pomocí krevních testů, které jsou jediným způsobem, jak diagnostikovat stav hladiny cukru v krvi.

Bohužel cukrovka přichází jako nezvaný host tiše a pozvolna; jakmile však je, nenaděláme nic. Dá se s ní však pracovat, pokud je zachycena v počátečním stádiu.

V rámci prevenci přišli vědci s lékem, který má regulovat hladinu cukru v krvi. Připravte si proto ocet, vodu a vařené vejce, které dáte vařit již dopoledne. Poté jej oloupete, do mísy s octem namočíte a čekáte až do druhého dne.

Druhý den je třeba toto nasáklé vejce sníst a zapít jej sklenicí vody. Tento rituál opakujte denně a předejte diabetu. Rovněž má tento recept své pozitivní účinky při léčbě vysoké hladiny cukru, což může zhodnotit na základě pravidelných testů lékař.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button