Zdraví

Varování před novým typem viru!

Tímto novým virem již byla nakažena stovka osob. Co způsobuje? Tak například vážné genitální problémy, dočasnou sterilitu a podobně.

Ten, kdo je nositelem, ten tento virus samozřejmě šíří na všechny své sexuální partnery. Tato infekce se totiž roznáší pohlavním stykem, a protože nejsou všechny symptomy ještě definitivně udány, mnoho lidí ani netuší, že jsou touto infekcí postiženi.

Můžete evidovat tyto zdravotní problémy:

  • Výtok z penisu
  • Vaginální krvácení mimo periodu
  • Bolesti varlat
  • Bolesti v oblasti genitálií oři pohlavním styku
  • Neplodnost

Vědci bohužel toto onemocnění teprve zkoumají. Proto na tuto infekci neexistuje v současné době léčba. Zjistilo se, že se jedná o mikroorganismy, sídlící v reprodukčním systému. Rovněž je alarmující, kolik druhů tato infekce může mít – až sedmdesát. Ty se liší podle pohlaví zasažené osoby. Bakterie se šíří velmi rychle, avšak symptomy nemusí být ihned zjevné.

Infekce byla definována teprve před desíti lety a už v té době převládala nad dřívějším prvenstvím kapavky. Mycoplasma postihuje především mladé osoby, které se s oblibou věnují promiskuitě.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button