NezařazenéZdraví

Varování před nebezpečným kožním onemocněním, které se šíří Sýrií…

Kromě války a politického konfliktu, který v posledních několika letech zavalil Sýrii, ohrožuje syrský lid ještě další nebezpečí. Zhroucení zdravotnických služeb má, díky teroristické angažovanosti, za následek šíření viru masožravých parazitů, které se přiživují na mrtvolách v ulicích. To vše v důsledku ohavných činů teroristických aktérů, které si vyžádaly nadmíru obětí, které se nestíhají pohřbívat.

Kurdští bojovníci v Sýrii potvrzují, že se tento virus šíří v podobě znetvořujících lézí na kůži. Kromě toho virus napadá také vnitřní orgány, játra, slezinu i kostní dřeň. Tato forma nemoci je známá pod pojmem viscerální leishmanióza a je obvykle smrtelná. Navíc se přenáší pomocí much, které se přiživují na mrtvolách, čímž se prakticky jedná o pandemii. Podle Světové zdravotnické organizace zemřelo během jednoho roku více než 50 000 lidí a dalších 13 milionů potřebuje humanitární pomoc.

vir2

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button