HubnutíZdraví

Úžasná jednodenní dieta: Smíchejte zelený čaj s mlékem a hubněte

Pokud patříte k těm, kteří každý den vypijí šálek čaje, bude pro vás odstraňování nadbytečných kilogramů s tímto trikem naprosto bez námahy. Čaj, v závislosti na typu a obsažených základních složkách, přináší tělu mnoho výhod a v kombinaci s mlékem může pomoci i zhubnout. Důležité je spojit s mlékem zelený čaj, jelikož tato kombinaci přispívá k detoxikaci a má pozitivní vliv na celý organismus.

caj

Dieta, kdy se kombinuje mléko a čaj, je nejvíce známá v Británii, kde je čaj nepostradatelnou součástí každodenního života. Jde tak o dietu, pomocí které se můžete snadno zbavit i dvou kilogramů za den. Je ovšem důležité, abyste tento nápoj nekonzumovali více než dvakrát do měsíce. Poměr čaje a mléka by měl být 50:50 a doporučujeme pít 20 minut před jídlem. Nejlepší je konzumovat černý nebo zelený čaj.

Kromě ztráty hmotnosti je kombinace mléka a čaje ideální také na pročištění těla od toxinů. Pokud ovšem trpíte nesnášenlivostí mléka, nízkým krevním tlakem nebo problémy s ledvinami a žlučníkem, s touto dietou rozhodně nezačínejte. Pokud trpíte některým z chronických onemocnění, poraďte se před zahájením diety se svým ošetřujícím lékařem.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button