Zdraví

Upozornění pro matky s dcerami

Vakcína Gardasil, která má účinkovat proti lidskému papilomaviru (HPV), má v závěru devastující účinky na reprodukční systém mladých žen! Ničí totiž jejich vaječníky a ve výsledku má na svědomí neplodnost.

Jako příklad si uveďme jednu dívku, která si po této vakcíně prošla peklem a zažila bezpočet vedlejších účinků této léčby. V závěru přišla o své vaječníky, a tak o svou plodnost. Dívce bylo pouhých šestnáct let a vstoupila tak do menopauzy dříve, než se její reprodukční systém vůbec stihl plně vyvinout.

Otázkou je, zda nám zbavení ženství za tuto vakcínu stojí. Na druhou stranu má účinkovat proti lidskému papilomaviru, ale dokud ten nedostaneme, tak vlastně nevíme, že je vakcína skutečně funkční. Nicméně studie zjistily, že po této vakcíně ženské vaječníky selhávají zhruba do tří let.

Oběťmi jsou tak dívky a mladé ženy, které podléhají této reklamě, kterou dnes už vnucují za účelem výdělku samotní gynekologové. Přitom skutečné účinky vakcíny Gardasil veřejnosti stále s úspěchem unikají.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button