KrásaPřírodní léčbaZdraví

Trpíte nafouklým žaludkem? Tato žena se svého trápení zbavila již za půl dne

Říkáte si, že jste to prostě přehnali s večeří? Tiffany Brien, fitness bloggerka vám na dvou fotografiích ukazuje, jak sama vypadá před a po.

Tiffany sdílí tyto fotky na svém Facebook účtu již od patnáctého června. Na první fotografii vidíte, že je žaludek Tiffany znatelně větší, zatímco na druhé fotce má jako zázrakem ploché bříško. Tyto snímky již sdílelo přes patnáct tisíc lidí.

Byla nucena vyvracet mýty o tom, že je těhotná. Fotky od sebe odděluje dvanáct hodin. Jedna je před spaním a druhá po probuzení. Za vše může porce stresu, nedostatku spánku, hormony a potravinová intolerance.

žaludkem

Tiffany se přiznala, že nafouklým břichem trpí již mnoho let. Viděla také podstatné rozdíly během konzumace určitého jídla. Pokud zkonzumujete cokoliv, je viník nalezen, žaludku se to prostě nelíbí, zaplňujete se plyny a je hotovo. Nedostatek spánku je další příčinou. Jóga či procházka se psem by měly za normálních okolností stačit.

Všichni máme své slabé stránky a i ona si jich je vědoma, proto má nad sebou tvrdý bič. Doporučuje pořídit si deník, do kterého zapíšete, co kdy budete jíst. Dále je dobré užívat potravinové doplňky, multivitamíny a probiotika – to vše ulehčí našim střevům. Pijte také mátový čaj a hlavně buďte šťastní.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button