HubnutíZdraví

Tři nápoje z banánu, které rozpouštějí tuk kolem pasu

Určitě jste už slyšeli názor, že je třeba se vyhnout banánům, pokud se snažíte shodit pár kilo. Jedná se však o mýtus. Banán by se měl stát velmi častou ingrediencí ve vašem jídelníčku a to díky vysokému podílu draslíku, který odstraňuje přebytečnou vodu v těle, urychluje metabolismus a tím pádem zrychluje spalování tuků.

banánA spolu s přírodním cukrem je vynikajícím zdrojem energie pro naše tělo. Nemusíte se tedy nikdy bát, že s banánem budete hladovět.

Banán se používá v dietních nápojích jako základ, ke kterému se přidávají přírodní ingredience pomáhající spalovat tuky. Jsou jimi lněná semínka, brusinky a špenát, které mimo jiné poskytnou vašemu tělu i potřebné minerály a vitamíny.

1. Banánový nápoj s lněným semínky

Na tento nápoj budeme potřebovat: 1 pomeranč, 1 banán, 2 čajové lžičky syrovátek a 2 čajové lžičky lněných semínek. Vše spolu rozmixuje a podáváme s plátkem pomeranče.

2. Banánový nápoj s brusinkami

Na tento nápoj budeme potřebovat: 1 banán, 1 šálek brusinek (můžou být i maliny, borůvky či jahody), 1 čajová lžička medu, 1 čajová lžička strouhaného zázvoru a ½ šálku vlažné vody. Všechny ingredience spolu rozmixujeme a můžeme dochutit mátou. Tento nápoj je vylepšen zázvorem, který zahřívá tělo a pomáhá spalovat tuky.

3. Banánový nápoj se špenátem

Na tento nápoj budeme potřebovat: 1 banán, 200 gramů omytého čerstvého špenátu, ½ šálku light jogurtu, 1/3 šálku ovesných vloček, 1 čajovou lžičku medu. Všechny ingredience spolu rozmixujeme a můžeme podávat ozdobené lístečkem špenátu.

Tyto nápoje si můžete vychutnat jako lehkou svačinu či večeří, ovšem nejlepších účinků dosáhnete, pokud si tento nápoj připravíte ke snídani nebo ke svačině v dopoledních hodinách. Ráno vaše tělo nejlépe absorbuje všechny přísady, které zaútočí na váš tuk uložený v oblasti břicha.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button