Zdraví

Toto je ideální snídaně, pokud se chcete zbavit tuku na břiše

Všichni bychom měli vědět, že snídaně je tím nejdůležitějším rituálem dne a neměli bychom ji vynechávat.

Dokonce, i když se zrovna věnujeme nějaké moderní dietě, měli bychom konzumovat vydatnou snídani plnou výživných složek.

Jedna studie, provedená v roce 2008 prokázala, že lze eliminovat břišní tuk jen tím, že konzumujeme vejce.

snídaně

Obsahují proteiny

Každá snídaně by měla obsahovat velké množství bílkovin, které nás zasytí na celý den. Doporučuje se alespoň 20 gramů bílkovin, se kterými vydržíme až do oběda, přičemž jedno vejce obsahuje asi šest až sedm gramů proteinů. A přesně toto je důvod, proč bychom měli snídat vejce.

Můžete jíst jedno vajíčko natvrdo, když máte pocit hladu nebo se chcete nasvačit. Je snadné na přípravu, má malé množství kalorií a zasytí vás až do dalšího jídla. Zkuste denně sníst alespoň jedno vejce a jedno jablko. Obě suroviny mají přibližně 160 kalorií a měly by vás udržet od chuti na nezdravé potraviny, jako je např. zpracované maso nebo výrobky s obsahem cukru.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button