Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Tip na nespavost, lámavé nehty, ale i vypadávající vlasy

Pokud trpíte nespavostí, lámavými nehty nebo vám padají vlasy, pak bezesporu postrádáte vitamíny. Například únava a nespavost jsou znakem pro problémy s nadledvinkami, což jsou žlázy, které produkují hormony stresu.

Pokud trpíte únavou v kombinaci se zácpou, řídnutím vlasů, lámáním nehtů nebo přibýváním na váze, pak možná máte vážně problémy se štítnou žlázou produkující hormony.

Proto si dopřejte následující ingredience: para ořechy, petržel, sušené rozinky a med s trochou strouhaného zázvoru. Tuto směs požívejte denně v podobě dvou lžic ráno před jídlem.

O co vás obohatí tato směs? Vitamíny skupiny B a železem, které dohromady regulují rovnováhu těla přirozenou cestou. Budete disponovat silnějšími vlasy, nehty, ale rovněž i zhubnete.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button