Zdraví

Tip: Jak si vyrobit svou vlastní klimatizační jednotku za pomocí plastových láhví? (VIDEO)

Co se dá dělat se starými plastovými láhvemi? Recyklovat je můžeme sami! A to tak, že budou k užitku nám. Zkoušeli jste si z nich vyrobit klimatizaci bez elektřiny?

Tuto úžasnou klimatizaci vynalezl muž z Bangladéše. Již dosud toto klimatizační zařízení instaloval do více, než 25 000 domácností ve své zemi za pomocí agentury Grey Dháce a Grameen Intel.

Výrobu tohoto převratného klimatizačního zařízení však zvládnete i vy. Vše, co budete potřebovat je pár plastových láhví a talíře. Video postup vám dále napoví více. Video bylo vytvořeno právě z důvodu, aby se tato vychytávka dostala k co nejvíce lidem, zejména těm s omezenými příjmy, kteří si mohou sami takto vybudovat osvěžující systém. Vzhledem k tomu, že vítr fouká přes láhev, proudí čerstvý vzduch dovnitř. Tato ekologická klimatizace snižuje teplotu až o pět stupňů, což je docela působivé. Podívejte se na video níže a podělte se o tento kutilský postup s rodinou.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=59&v=oSbZWNk84F4

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button