Jednoho říjnového rána v roce 2001 zažila Rhonda extrémní žaludeční křeče a nemohla chodit. Po nějaké době lékaři přišli na to, že trpí roztroušenou sklerózou.

A právě v té chvíli si její sestra vzpomněla na studii o aspartamu, který se nachází ve většině dietních limonád a podobných cukrovinkách. Zeptala se Rhondy, zda nepila ve větším množství dietní kolu a odpověď zněla, že „ano“. Tak se její sestře dostalo podezření, že právě aspartam má na svědomí tuto nemoc…

Její sestra zprvu podstoupila nejrůznější vyšetření, která by vysvětlila její bolesti žaludku a svalové křeče a vyzkoušela 24 druhů léků. Nicméně lékaři stále nemohli zjistit, co s ní je. Jakmile na doporučení své sestry vysadila aspartam, pocítila 100% úlevu.

nápoj

Pokud jste otráveni aspartamem, trpíte závratěmi, bolestmi hlavy, zvýšeným krevním tlakem a zhoršeným viděním, může se to týkat i vás. Naštěstí společnost Pepsi nedávno nahradila aspartam sukralosou, kterou tělo neabsorbuje jako aspartam, ale spíše tělem projde bez následků.

Čtěte:  Tento domácí šampon podpoří vaše vlasy

ZANECHAT ODPOVĚĎ