Zdraví

Tento nápoj vás může paralyzovat: Přečtěte si příběh jedné ženy, které se to stalo

Jednoho říjnového rána v roce 2001 zažila Rhonda extrémní žaludeční křeče a nemohla chodit. Po nějaké době lékaři přišli na to, že trpí roztroušenou sklerózou.

A právě v té chvíli si její sestra vzpomněla na studii o aspartamu, který se nachází ve většině dietních limonád a podobných cukrovinkách. Zeptala se Rhondy, zda nepila ve větším množství dietní kolu a odpověď zněla, že „ano“. Tak se její sestře dostalo podezření, že právě aspartam má na svědomí tuto nemoc…

Její sestra zprvu podstoupila nejrůznější vyšetření, která by vysvětlila její bolesti žaludku a svalové křeče a vyzkoušela 24 druhů léků. Nicméně lékaři stále nemohli zjistit, co s ní je. Jakmile na doporučení své sestry vysadila aspartam, pocítila 100% úlevu.

nápoj

Pokud jste otráveni aspartamem, trpíte závratěmi, bolestmi hlavy, zvýšeným krevním tlakem a zhoršeným viděním, může se to týkat i vás. Naštěstí společnost Pepsi nedávno nahradila aspartam sukralosou, kterou tělo neabsorbuje jako aspartam, ale spíše tělem projde bez následků.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button