Zdraví

Tato rostlina má silný vliv! Může vás zbavit bolesti kolen i artritidy!

Tzv. indické kadidlo se používá v tradiční medicíně již po tisíce let. Podporuje zdravý průtok krve do kloubů. Podle některých studií z nedávných let posiluje tato bylina také zdravou mobilitu a zmírňuje bolest osteoartrózy.

boswellia_serrata_salai_in_kinnarsani_ws_ap_w_img_5840Studií bylo podrobeno 75 pacientů ve věku od čtyřiceti až do osmdesáti let, u kterých byla prokázána mírná až středně závažná forma osteoartrózy. Po dobu devadesáti dnů tito pacienti konzumovali 250 mg extraktu z této rostliny. Nakonec se ukázalo, že tento enzym rovnoměrně štěpí chrupavku, což způsobuje tvorbu nové tkáně.

Bez zánětu kloubů a chrupavky může krev proudit do kloubů a podpořit zdravou a optimální funkci těla. Kadidlo také zlepšuje krevní oběh a prokrvení přes žíly, které jsou poškozené zánětem. Má také silné a protizánětlivé vlastnosti, které ženám pomohu při léčbě cyst. Proto neváhejte a tento zázrak si pořiďte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button