Zdraví

Na světlo světa se dostala fascinující vakcína proti cukrovce! O co se jedná?

Cukrovka, nebo-li diabetes je jedním z nejčastějších onemocnění, a zároveň úmrtí v dnešní době. Je to endokrinologická, ale i metabolická otázka cukru, tuků, bílkovin v těle člověka.

Existují dva typy cukrovky:

  1. Diabetes prvního typu – nejčastější u dětí, jedná se o autoimunitní onemocnění
  2. Diabetes druhého typu – v dospělém věku

 

U první verze jde o situaci, kdy sám imunitní systém v našem těle ničí své vlastní buňky, které produkují hormon inzulín. Ten je potřebný pro glukózu. Diabetes druhého typu pak řeší problém inzulínové rezistence, kdy jakmile tělo produkuje inzulín – naše buňky na to nereagují.

Možnosti léčby

Až dosud existoval u prvního typu cukrovky léčba v podobě inzulínu, který postižený musí brát do konce života. Pacienti s diabetem druhého typu zase podléhají určité dietě, nicméně ta nakonec stejně končí rovněž inzulínem, protože slinivka se léty vyčerpá a úplně přestane produkovat inzulín.

Cukrovka musí být neustále kontrolována, jinak dochází ke zhoršení stavu pacienta. Může jít o vředy na nohou, kdy nakonec dochází až k amputaci. Dále je to selhání ledvin, slepota, neuropatie, či dokonce až samotný infarkt myokardu.

V současné době však věda přišla s naprostou novinkou a představila světu vakcínu proti diabetu. ta slibuje definitivní vymícení nemoci postiženého. Navíc se jedná o lék, který mohou užít jak dospělí, tak děti, nemá totiž nežádoucí účinky.

Na svědomí má tuto autohemoterapii jistý doktor Jorge Gonzales Ramirez. Ten nám vysvětluje postup, kdy se smísí pět kubických cm krve s 55 ml roztoku chloridu sodného. Výsledná směs se ochladí o celých pět stupňů Celsia. Načež, pokud je odebraná krev s průměrnou teplotou 37 stupňů Celsia ochlazena, dojde k šoku, který dokáže regenerovat veškeré metabolické, ale i genetické chyby. Ochlazená směs se totiž poté vstřikuje do pacienta. Léčba vydrží šedesát dnů, ošetření se však aplikuje pouze jedenkrát ročně a řeší kromě výše zvýšeného také chronické degenerativní komplikace, čímž je míněna mrtvice, nedoslýchavost, slepota nebo selhání ledvin.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button