Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Spláchněte tuk s těmito složkami

Každý, kdo trpí přebytečným tukem ví, jak je to frustrující věc. Musíte oddělit svůj čas na cvičení a změnit své stravovací návyky. Existuje však také jeden nápoj, který vám pomůže v detoxikaci těla a žaludku – neutralizuje toxiny v těle a umožňuje správné vstřebávání živin z potravy. To působí proti rakovině.

Tento nápoj účinně snižuje také nadváhu, urychluje práci metabolismu, čistí tělo od toxinů a vyživuje jej. Přebytečný tuk v žaludku je obvykle způsoben hypertenzí, diabetem a rozvojem onemocnění  srdce.

Klíčovým faktorem je zdravá strava a pravidelné cvičení. Pojďme si tedy prozradit složení tohoto nápoje, ke kterému budete potřebovat:

  • jednu okurkutuk
  • 1/2 citronu
  • petržel
  • jednu lžičku strouhaného zázvoru
  • 1/3 sklenice vody

Všechny tyto přísady dejte do odšťavňovače. Pijte jednu dávku denně vždy před spaním, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků spolu s cvičením a zdravou výživou.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button