Zdraví

Šokující pravda: Fluoridace vody z nás dělá otroky

Po celém světě existuje zákonná povinnost týkající se přidávání látky zvané fluorid do vody. Mnozí se domnívají, že má tato sloučenina lví podíl na tělesném i duševním zdraví spotřebitelů.

Fluoridace, čili přidávání fluoridu do pitné vody, se provádí po celém světě již asi sedmdesát let a dokonce se tvrdí, že tato látka mimo jiného zastaví i rozkládací proces hnijícího zubu. Na druhou stranu kritici tvrdí, že takové výhody fluoridů nejsou plně prokázány, zato jejich negativní účinek je vědecky rozebrán dopodrobna. Dokonce se tvrdí, že se jedná o produkt vládnoucí nacistické elity podle receptu nacistických vědců.

Sterilizace je další teorií, která poblouznila svět, rovněž má mít fluorid v pitné vodě jasný podíl na bělení zubů, s čímž v padesátých letech minulého století přišel jistý zubař z amerického Colorada. Podrobnější zkoumání prokázalo, že spíše než to se fluoridace zasluhuje o zpomalení rozkladu nemocných zubů. Bylo také prokázáno, že fluorid byl nacisty používán v koncentračních táborech a to zejména v období obléhání Česka a Polska. Právě sterilizace, kterou má fluorid způsobovat, byla kýženým řešením zastavení množení nepohodlných ras, u kterých ještě nepřišla na řadu kulka nebo Cyklon B. Vědci také přišli na to, že nacisté používali ke svému řízení masy chlorid sodný.

Skrytý jed, který konzumujeme

Ve zkratce – fluorid je problémem zejména pro děti. Snižuje imunitu, časté dávkování může člověka dokonce pomalu trávit, zejména některé části mozkové tkáně. To má za následek snadnou manipulaci s člověkem, která se rovněž hodila do vínku nacistické ideologii. Vědec Jim Mars dokonce tvrdí, že žádný člověk, který během života konzumuje vodu (a to jsme my všichni), postupnou samovolnou změnou již nikdy nebude to, co dřív.

voda

Fluorid dokonce naleznete také v některých medikamentech, jako je Prozac či jiné psychotropní léky. Někteří lékaři se dušují, že kromě mnohého fluorid způsobuje také rakovinu a to dokonce mnohem rychleji, než jakékoliv jiné chemické látky. Spolu s hliníkem, který je často součástí zejména kosmetiky, je tak na předním místě jistých „hřebíků do rakve“. Bohužel fluorid se stal důležitou součástí průmyslu, který umí vydělat miliardy dolarů, kterých se žádný farmaceutický průmysl nevzdá…

Další fakta:

  1. Většina zemí západní Evropy již podala zákaz fluoridace vody
  2. Fluorid je chemikálie, která se přidává do vody, ve skutečnosti se jedná o průmyslový odpad
  3. V poslední době se objevuje stále více a více studií s cílem dokázat zbytečnost a zároveň nebezpečnost fluoridace
  4. Přínos fluoridu je pouze vnější, není proto nutné jej aplikovat do organismu
  5. Fluorid souvisí s mnoha onemocněními – s artritidou, hypotyreózou, rakovinou, Alzheimerovou chorobou nebo se snížením inteligence u dětí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Dobrý den,

    přečetl jsem si váš článek ohledně nevhodnosti fluoridu ve vodě. Ovšem nepostřel jsem žádné řešení, jak se této chemikálie zbavit. Nemáte nějaké dobré, vhodné, levné tipy, jak toho docílit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button