Zdraví

Smíchejte tyto dvě ingredience: vyzrajete na cysty a myomy

V tomto článku vám ukážeme, jak se dělá ten nejsilnější přírodní lék, který vám bude užitečný v boji s mnoha zdravotními problémy jako jsou cysty, srdeční choroby či dokonce toxiny nahromaděné ve vašem organismu.

Tento dvousložkový zázrak je velice jednoduchý na výrobu. Kombinuje léčebné účinky medu s netřeskem a pomáhají regenerovat vaše tělo. Netřesk je velmi účinná bylina, které nese latinský název sempervivum, což znamená „vždy živý“.

Věděli jste, že staří Řekové a Římané netřesk odjakživa pěstovali ve svých domovech? Tuto bylinu používali zejména jako ochranu před brouky a hmyzem, a právě mnoho současných domácností tento zvyk přejalo – aniž by tušilo, že lze tento zázrak využít i zcela jinak.

Přichystejte si:

  • 500 g medu
  • 300 gramů listů netřesku

Postup:

sempervivum-730701_960_720Nasekejte si listy netřesku na malé kousky a smíchejte je s medem. Hmotu můžete i umixovat, vůbec nic se nestane. Tuto kombinaci nechte odležet v chladu po dobu 2-3 dnů. Poté konzumujte vždy jednu polévkovou lžíci denně, a to ráno nalačno, ihned po probuzení. Ovšem má to podmínku – ujistěte se, že následující dvě hodiny nebudete nic jíst ani pít – blokovalo by to účinky směsi. Tento domácí lék se osvědčil při efektivní stimulaci metabolismu (také čistí tělo od všech škodlivých toxinů).

Lékařští experti tvrdí, že lidské tělo hromadí nejvíce škodlivých toxinů během zimních měsíců, kdy je právě tělesná zdatnost nejpotřebnější a tělo nejvíce pracuje, aby se uchránilo před zimou. V tomto období je detox velmi žádoucí – nejlépe pomocí přírodních metod. Tento domácí lék má pozitivní vliv na naše zdraví i obecně. V Rusku jej lékaři používají jako preventivní lék na onemocnění srdce, na posílení metabolismu a gynekologové s ním zase řeší cysty u svých pacientek.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Dobrý den, mohu se zeptat, zda je možné v tomto období sehnat netřesk? Jedná se o netřesk , který se používá na střechy a do skalek? Předem velice děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button