Zdraví

V Sírii se začala šířit nebezpečná kožní nemoc

Tak nejen politické konflikty a válka postihuje v současné době tuto zemi. Nyní i kožní zdravotní problém, který se šíří mezi místními obyvateli. Jaký je původce?

Vše mají na svědomí parazité, kteří se živí mrtvolami, které se povalují všude na ulicích v důsledku teroristických aktů. Jelikož je v současné době alarmující nadbytek mrtvol, nestíhají se pohřbívat. Proto se díky tlejícím tělům šíří virus, který napadá vnitřní orgány, především játra, slezinu a kostní dřeň. Odborně se jedná o viscerální leishmaniózu, která je smrtelná, a která se přenáší právě za pomocí hmyzu, který se přiživuje na mrtvolách. Jedná se tak de facto o pandemii, kterou může přenášet i obyčejná moucha.

Podle světové zdravotnické organizace zemřelo již během jednoho roku padesát tisíc osob. Dalších třináct miliónů potřebuje humanitární pomoc.

Video zde: 

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button