HubnutíKrása

Jak si vyrobit zázvorový regenerační zábal a spálit břišní tuk přes noc

Proces hubnutí je velmi tvrdý a obtížný. Na rozdíl od snadného způsobu najíst se, že? Všichni milujeme jídlo, ale ty následky..kdo zkoušel nejrůznější dietní plány, posilovnu, běh, atd., jistě ví, že i tyto způsoby nemusí být zárukou.

Pokud nechcete jíst pořád jen zdravě a pít pouze vodu, známe způsob, jak urychlit hubnutí. Tuk z břišních partiích bude tát jako led! Ještě je k tomu zapotřebí kvalitní spánek, aby tento trik fungoval na 100%.

Budete potřebovat:

  • 1 lžíce čerstvě nastrouhaného zázvoru nebo zázvoru v prášku
  • 4-5 lžic tělového mléka
  • plastová fólie
  • elastický obvaz

Pokyny:

zázvorNamočte ručník v teplé vodě a obalte ho kolem oblasti, kam přijde zázvorový obklad. Nechte působit po dobu 5 minut, to otevře póry. Potom je potřeba smíchat zázvor s tělovým mlékem a aplikovat na postiženou oblast. Následně kolem sebe obalte fólii a nechte jí na sobě nejméně 6 hodin. Fixujte elastickým obvazem.

Nejlepší účinky má tato procedura během spánku. Fólii odstraňte po probuzení. Ze začátku můžete cítit lehké mravenčení kůže, ale po probuzení se budete divit. Levné a efektivní řešení, že?

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button