Jídlo a receptyZdraví

Rozhodně si neberte příklad z muže, který pil denně čtyři litry ledového čaje

Američtí lékaři byli šokovaní ze zdravotního stavu 56 letého muže. Ten přišel do nemocnice primárně s únavou, nauzeou a bolestmi břicha.

Krevní testy však ukázaly, že pacient trpí ledvinovými kameny, které nebyly podmíněny dědičně, ale zvýšenou konzumací ledového čaje. Toho muž vypil denně čtyři litry namísto pitného režimu v podobě čisté neperlivé vody. Tato sladká pochutina jej tak dostala až na dialýzu, které se již nedalo vyhnout.

Tento článek je tak především varováním před tímto nezdravým životním stylem, který přímo ohrožuje zdraví vašich ledvin. Zejména pokud máte děti a sladký ledový čaj berete jako nevinnou alternativu coca coly a podobných chuťovek, mýlíte se.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button