Zdraví

Rodiče, nedělejte s převozem svých dětí v autě chyby!

Je rozhodně příjemné, vzít s sebou malé dítě na různá místa – bezpečně připoutané na zadním sedadle. Opravdu ale není třeba čeho se obávat?

Studie jednoho odborného časopisu zjistila, že 75% rodičů dělá tu chybu, že děti umisťuje na přední sedadlo a pouze vybavené pásy.

Jenže milí rodiče, je stanoven věk, od kdy mohou děti sedět na předním sedadle. Rovněž v této problematice panuje i dezinformace o způsobu usazení dítěte – pokud jej rodiče mají v autosedačce, otáčí ji na různé strany (čelem dozadu nebo dopředu). Rozhodně si prostudujte odborné publikace, a pokud ani těm nevěříte, lze se obrátit na specializovaného odborníka, který vám auto dokonce pro potřeby převozu vašeho dítěte/dětí upraví.

Velikou pozornost si zaslouží zejména děti mladší tří let, a to zejména co se týče jejich vývoje páteře! Chcete přece pro své dítě jen to nejlepší, že?

auto

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button