Babské radyPřírodní léčba

Recept na čištění krve: Dvě ingredience, které efektivně snižují cholesterol

Určitě byste měli vyzkoušet tento domácí recept, zejména, je-li vaše hladina cholesterolu vysoká. Tento lék vám ji totiž pomůže snížit a to ve velmi krátkém čase.

Cholesterol se navyšuje zejména vlivem nezdravého způsobu života, nezdravé stravy a nedostatku fyzické aktivity. Příznakem zvýšeného cholesterolu jsou například nažloutlá horní víčka, avšak ty nejsou podmínkou. Cholesterol je tak tichým zabijákem. V pokročilém stádiu této nemoci dochází ke kornatění tepen, ke kardiovaskulárním chorobám, které jsou jednou z hlavních příčin úmrtí ve světě. Za cholesterol rovněž může oblíbený nikotin a alkohol.

Jediný způsob, jak výši cholesterolu diagnostikovat, je pomocí laboratorní analýzy. Pokud vám potvrdí vysoké hodnoty, zkuste následný domácí recept.

Dvě prosté ingredience:

  • Fíky
  • Jablečný ocet

Postup:

Konzumace je nutná v dopoledních a večerních hodinách. 3 sušené fíky propíchejte párátkem ze všech stran. Poté je dejte do sklenice a zalijte 2 dl jablečného octa. Pokud s konzumací začnete ve 20:00 hod, je ranní dávka nutná v 8:00 hod. Ten samý jablečný ocet můžete používat maximálně týden. Tento proces opakujte denně, každý den měňte ocet a vkládejte nové fíky, které potřebují chvilku času na absorbování octa. Léčbu praktikujte po dobu dvou týdnů. Účinnost či neúčinnost této léčby prověří vaše následná kontrola u lékaře. Efekt samotné léčby podpoříte nejlépe dodržováním zdravého životního stylu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button