Zdraví

Průvan vašim střevům

Je načase, vyzkoušet přes pět tisíc let starou metodu, která udělá průvan vašim střevům! Jedná se o bod, který se nazývá „mořská energie“, a který se nachází mezi pupíkem a stydkou kostí.

Tento bod má na svědomí proces hojení zdravotních problémů, které jsou způsobené trávením a oslabenou imunitou. V čínské medicíně se mu říká sakrální čakra, a pokud ta je stimulována za pomocí jehel nebo prstů, uvolní tok energie.

Je tan třeba alespoň tento bod čas od času mačkat. Posílíte si tím svůj imunitní a trávicí systém, ale i reprodukční orgány. Kromě toho se zbavíte menstruačních bolestí či nadýmání žaludku, plynů a průjmu, syndromu dráždivého tračníku.

Podstatné je prst správně stisknout a zhluboka dýchat, protože jen tak se do vás vlije množství energie. Tuto masáž můžete provádět v leže i ve stoje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button